Efter aftale, startes banerne op så kampene starter                 kl. 0945 - 1045- 1145 og 1245 

 

Lige en henstilling fta Bowlingcentret.

 

Det er ikke tilladt at nyde egne drikkevarer i Bowlingcentret

 


Turnering: Senior 19 - 20
1. Runde
Dato     Tid   Klasse        Bane                  Kamp Hold 1                       Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- ---------------
04/09-19 13:00 4 div      Aars Bane 1, 2      113 Hejrevej, FFF             Thitmarken, FFF
04/09-19 13:00 4 div      Aars Bane 3, 4      114 Foulumvej, FFF           Postbakken, FFF
04/09-19 13:00 4 div      Aars Bane 5, 6      115 Kærgaardsvej, FFF      Th. Eriksensvej, FFF
04/09-19 13:00 4 div      Aars Bane 7, 8      116 Amatørerne, FFF         Tumlingerne, FFF
2. Runde
Dato     Tid   Klasse        Bane                  Kamp Hold 1                       Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- -------------
18/09-19 09:45 4 div      Aars Bane 1, 2      117 Th. Eriksensvej, FFF     Amatørerne, FFF
18/09-19 09:45 4 div      Aars Bane 3, 4      118 Tumlingerne, FFF          Kærgaardsvej, FFF
18/09-19 09:45 4 div      Aars Bane 5, 6      119 Thitmarken, FFF            Foulumvej, FFF
18/09-19 09:45 4 div      Aars Bane 7, 8      120 Postbakken, FFF            Hejrevej, FFF
3. Runde
Dato     Tid   Klasse        Bane                  Kamp Hold 1                       Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- -----------
02/10-19 11:00 4 div      Aars Bane 1, 2      121 Kærgaardsvej, FFF       Thitmarken, FFF
02/10-19 11:00 4 div      Aars Bane 3, 4      122 Hejrevej, FFF              Th. Eriksensvej, FFF
02/10-19 11:00 4 div      Aars Bane 5, 6      123 Amatørerne, FFF          Postbakken, FFF
02/10-19 11:00 4 div      Aars Bane 7, 8      124 Foulumvej, FFF            Tumlingerne, FFF
4. Runde
Dato     Tid   Klasse        Bane                  Kamp Hold 1                       Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- ----------
16/10-19 12:00 4 div      Aars Bane 1, 2      125 Tumlingerne, FFF         Hejrevej, FFF
16/10-19 12:00 4 div      Aars Bane 3, 4      126 Thitmarken, FFF          Amatørerne, FFF
16/10-19 12:00 4 div      Aars Bane 5, 6      127 Th. Eriksensvej, FFF     Foulumvej, FFF
16/10-19 12:00 4 div      Aars Bane 7, 8      128 Postbakken, FFF           Kærgaardsvej, FFF
5. Runde
Dato     Tid   Klasse        Bane                  Kamp Hold 1                       Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- --------------
30/10-19 13:00 4 div      Aars Bane 1, 2      129 Postbakken, FFF           Tumlingerne, FFF
30/10-19 13:00 4 div      Aars Bane 3, 4      130 Th. Eriksensvej, FFF     Thitmarken, FFF
30/10-19 13:00 4 div      Aars Bane 5, 6      131 Foulumvej, FFF            Kærgaardsvej, FFF
30/10-19 13:00 4 div      Aars Bane 7, 8      132 Hejrevej, FFF               Amatørerne, FFF
6. Runde
Dato     Tid   Klasse        Bane                  Kamp Hold 1                       Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- ------------
13/11-19 09:45 4 div      Aars Bane 1, 2      133 Foulumvej, FFF             Amatørerne, FFF
13/11-19 09:45 4 div      Aars Bane 3, 4      134 Hejrevej, FFF                Kærgaardsvej, FFF
13/11-19 09:45 4 div      Aars Bane 5, 6      135 Tumlingerne, FFF          Thitmarken, FFF
13/11-19 09:45 4 div      Aars Bane 7, 8      136 Th. Eriksensvej, FFF       Postbakken, FFF
7. Runde
Dato     Tid   Klasse        Bane                  Kamp Hold 1                       Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- ---------------
27/11-19 11:00 4 div      Aars Bane 1, 2      137 Hejrevej, FFF                 Foulumvej, FFF
27/11-19 11:00 4 div      Aars Bane 3, 4      138 Kærgaardsvej, FFF         Amatørerne, FFF
27/11-19 11:00 4 div      Aars Bane 5, 6      139 Tumlingerne, FFF           Th. Eriksensvej, FFF
27/11-19 11:00 4 div      Aars Bane 7, 8      140 Postbakken, FFF             Thitmarken, FFF
8. Runde
Dato     Tid   Klasse        Bane                  Kamp Hold 1                       Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- ---------------
08/01-20 12:00 4 div      Aars Bane 1, 2      141 Thitmarken, FFF            Hejrevej, FFF
08/01-20 12:00 4 div      Aars Bane 3, 4      142 Postbakken, FFF            Foulumvej, FFF
08/01-20 12:00 4 div      Aars Bane 5, 6      143 Th. Eriksensvej, FFF      Kærgaardsvej, FFF
08/01-20 12:00 4 div      Aars Bane 7, 8      144 Tumlingerne, FFF          Amatørerne, FFF
9. Runde
Dato     Tid   Klasse        Bane                  Kamp Hold 1                       Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- ----------------
22/01-20 13:00 4 div      Aars Bane 1, 2      145 Amatørerne, FFF           Th. Eriksensvej, FFF
22/01-20 13:00 4 div      Aars Bane 3, 4      146 Kærgaardsvej, FFF        Tumlingerne, FFF
22/01-20 13:00 4 div      Aars Bane 5, 6      147 Foulumvej, FFF             Thitmarken, FFF
22/01-20 13:00 4 div      Aars Bane 7, 8      148 Hejrevej, FFF                Postbakken, FFF
10. Runde
Dato     Tid   Klasse        Bane                  Kamp Hold 1                       Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- -------------
05/02-20 09:45 4 div      Aars Bane 1, 2      149 Thitmarken, FFF            Kærgaardsvej, FFF
05/02-20 09:45 4 div      Aars Bane 3, 4      150 Th. Eriksensvej, FFF       Hejrevej, FFF
05/02-20 09:45 4 div      Aars Bane 5, 6      151 Postbakken, FFF             Amatørerne, FFF
05/02-20 09:45 4 div      Aars Bane 7, 8      152 Tumlingerne, FFF           Foulumvej, FFF
11. Runde
Dato     Tid   Klasse        Bane                  Kamp Hold 1                       Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- ------------
19/02-20 11:00 4 div      Aars Bane 1, 2      153 Hejrevej, FFF                 Tumlingerne, FFF
19/02-20 11:00 4 div      Aars Bane 3, 4      154 Amatørerne, FFF            Thitmarken, FFF
19/02-20 11:00 4 div      Aars Bane 5, 6      155 Foulumvej, FFF              Th. Eriksensvej, FFF
19/02-20 11:00 4 div      Aars Bane 7, 8      156 Kærgaardsvej, FFF          Postbakken, FFF
12. Runde
Dato     Tid   Klasse        Bane                  Kamp Hold 1                       Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- ----------------
04/03-20 12:00 4 div      Aars Bane 1, 2      157 Tumlingerne, FFF           Postbakken, FFF
04/03-20 12:00 4 div      Aars Bane 3, 4      158 Thitmarken, FFF            Th. Eriksensvej, FFF
04/03-20 12:00 4 div      Aars Bane 5, 6      159 Kærgaardsvej, FFF         Foulumvej, FFF
04/03-20 12:00 4 div      Aars Bane 7, 8      160 Amatørerne, FFF            Hejrevej, FFF
13. Runde
Dato     Tid   Klasse        Bane                  Kamp Hold 1                       Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- --------------
18/03-20 13:00 4 div      Aars Bane 1, 2      161 Amatørerne, FFF            Foulumvej, FFF
18/03-20 13:00 4 div      Aars Bane 3, 4      162 Kærgaardsvej, FFF         Hejrevej, FFF
18/03-20 13:00 4 div      Aars Bane 5, 6      163 Thitmarken, FFF            Tumlingerne, FFF
18/03-20 13:00 4 div      Aars Bane 7, 8      164 Postbakken, FFF            Th. Eriksensvej, FFF
14. Runde
Dato     Tid   Klasse        Bane                  Kamp Hold 1                       Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- ----------------
01/04-20 09:45 4 div      Aars Bane 1, 2      165 Foulumvej, FFF              Hejrevej, FFF
01/04-20 09:45 4 div      Aars Bane 3, 4      166 Amatørerne, FFF            Kærgaardsvej, FFF
01/04-20 09:45 4 div      Aars Bane 5, 6      167 Th. Eriksensvej, FFF       Tumlingerne, FFF
01/04-20 09:45 4 div      Aars Bane 7, 8      168 Thitmarken, FFF             Postbakken, FFF