Efter aftale, startes banerne op så kampene starter                 kl. 0945 - 1045- 1145 og 1245 

 

Lige en henstilling fta Bowlingcentret.

 

Det er ikke tilladt at nyde egne drikkevarer i Bowlingcentret

 


Turnering: Senior 19 - 20
1. Runde
Dato     Tid   Klasse           Bane                  Kamp Hold 1                             Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- ---------------
04/09-19 12:00 3 div       Aars Bane 1, 2      169 Bunde & Thomsen, FFF     Bak & Haldrup, FFF
04/09-19 12:00 3 div       Aars Bane 3, 4      170 Dollerupholdet, FFF          Kornblomstvej, FFF
04/09-19 12:00 3 div       Aars Bane 5, 6      171 Optimisterne, FFF             Brix, FFF
04/09-19 12:00 3 div       Aars Bane 7, 8      172 Team Hansen, FFF            Seniorholdet, FFF
2. Runde
Dato     Tid   Klasse           Bane                  Kamp Hold 1                             Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- ------------------
18/09-19 13:00 3 div       Aars Bane 1, 2      173 Brix, FFF                         Team Hansen, FFF
18/09-19 13:00 3 div       Aars Bane 3, 4      174 Seniorholdet, FFF            Optimisterne, FFF
18/09-19 13:00 3 div       Aars Bane 5, 6      175 Bak & Haldrup, FFF         Dollerupholdet, FFF
18/09-19 13:00 3 div       Aars Bane 7, 8      176 Kornblomstvej, FFF         Bunde & Thomsen, FFF
3. Runde
Dato     Tid   Klasse           Bane                  Kamp Hold 1                             Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- -----------------
02/10-19 09:45 3 div       Aars Bane 1, 2      177 Optimisterne, FFF            Bak & Haldrup, FFF
02/10-19 09:45 3 div       Aars Bane 3, 4      178 Bunde & Thomsen, FFF     Brix, FFF
02/10-19 09:45 3 div       Aars Bane 5, 6      179 Team Hansen, FFF            Kornblomstvej, FFF
02/10-19 09:45 3 div       Aars Bane 7, 8      180 Dollerupholdet, FFF          Seniorholdet, FFF
4. Runde
Dato     Tid   Klasse           Bane                  Kamp Hold 1                              Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- --------------
16/10-19 11:00 3 div       Aars Bane 1, 2      181 Seniorholdet, FFF           Bunde & Thomsen, FFF
16/10-19 11:00 3 div       Aars Bane 3, 4      182 Bak & Haldrup, FFF         Team Hansen, FFF
16/10-19 11:00 3 div       Aars Bane 5, 6      183 Brix, FFF                         Dollerupholdet, FFF
16/10-19 11:00 3 div       Aars Bane 7, 8      184 Kornblomstvej, FFF         Optimisterne, FFF
5. Runde 
Dato     Tid   Klasse           Bane                  Kamp Hold 1                             Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- ---------------
30/10-19 12:00 3 div       Aars Bane 1, 2      185 Kornblomstvej, FFF         Seniorholdet, FFF
30/10-19 12:00 3 div       Aars Bane 3, 4      186 Brix, FFF                         Bak & Haldrup, FFF
30/10-19 12:00 3 div       Aars Bane 5, 6      187 Dollerupholdet, FFF         Optimisterne, FFF
30/10-19 12:00 3 div       Aars Bane 7, 8      188 Bunde & Thomsen, FFF    Team Hansen, FFF
6. Runde
Dato     Tid   Klasse           Bane                  Kamp Hold 1                             Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- -----------------
13/11-19 13:00 3 div       Aars Bane 1, 2      189 Dollerupholdet, FFF         Team Hansen, FFF
13/11-19 13:00 3 div       Aars Bane 3, 4      190 Bunde & Thomsen, FFF     Optimisterne, FFF
13/11-19 13:00 3 div       Aars Bane 5, 6      191 Seniorholdet, FFF            Bak & Haldrup, FFF
13/11-19 13:00 3 div       Aars Bane 7, 8      192 Brix, FFF                         Kornblomstvej, FFF
7. Runde
Dato     Tid   Klasse           Bane                  Kamp Hold 1                             Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- -----------------
27/11-19 09:45 3 div       Aars Bane 1, 2      193 Bunde & Thomsen, FFF    Dollerupholdet, FFF
27/11-19 09:45 3 div       Aars Bane 3, 4      194 Optimisterne, FFF           Team Hansen, FFF
27/11-19 09:45 3 div       Aars Bane 5, 6      195 Seniorholdet, FFF            Brix, FFF
27/11-19 09:45 3 div       Aars Bane 7, 8      196 Kornblomstvej, FFF         Bak & Haldrup, FFF
8. Runde
Dato     Tid   Klasse           Bane                  Kamp Hold 1                             Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- ---------------
08/01-20 11:00 3 div       Aars Bane 1, 2      197 Bak & Haldrup, FFF        Bunde & Thomsen, FFF
08/01-20 11:00 3 div       Aars Bane 3, 4      198 Kornblomstvej, FFF        Dollerupholdet, FFF
08/01-20 11:00 3 div       Aars Bane 5, 6      199 Brix, FFF                       Optimisterne, FFF
08/01-20 11:00 3 div       Aars Bane 7, 8      200 Seniorholdet, FFF          Team Hansen, FFF
9. Runde
Dato     Tid   Klasse           Bane                  Kamp Hold 1                             Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- -----------------
22/01-20 12:00 3 div       Aars Bane 1, 2      201 Team Hansen, FFF           Brix, FFF
22/01-20 12:00 3 div       Aars Bane 3, 4      202 Optimisterne, FFF           Seniorholdet, FFF
22/01-20 12:00 3 div       Aars Bane 5, 6      203 Dollerupholdet, FFF         Bak & Haldrup, FFF
22/01-20 12:00 3 div       Aars Bane 7, 8      204 Bunde & Thomsen, FFF    Kornblomstvej, FFF
10. Runde
Dato     Tid   Klasse           Bane                  Kamp Hold 1                             Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- -------------------
05/02-20 13:00 3 div       Aars Bane 1, 2      205 Bak & Haldrup, FFF        Optimisterne, FFF
05/02-20 13:00 3 div       Aars Bane 3, 4      206 Brix, FFF                        Bunde & Thomsen, FFF
05/02-20 13:00 3 div       Aars Bane 5, 6      207 Kornblomstvej, FFF        Team Hansen, FFF
05/02-20 13:00 3 div       Aars Bane 7, 8      208 Seniorholdet, FFF           Dollerupholdet, FFF
11. Runde
Dato     Tid   Klasse           Bane                  Kamp Hold 1                             Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- -----------------
19/02-20 09:45 3 div       Aars Bane 1, 2      209 Bunde & Thomsen, FFF    Seniorholdet, FFF
19/02-20 09:45 3 div       Aars Bane 3, 4      210 Team Hansen, FFF           Bak & Haldrup, FFF
19/02-20 09:45 3 div       Aars Bane 5, 6      211 Dollerupholdet, FFF        Brix, FFF
19/02-20 09:45 3 div       Aars Bane 7, 8      212 Optimisterne, FFF           Kornblomstvej, FFF
12. Runde
Dato     Tid   Klasse           Bane                  Kamp Hold 1                             Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- ---------------
04/03-20 11:00 3 div       Aars Bane 1, 2      213 Seniorholdet, FFF           Kornblomstvej, FFF
04/03-20 11:00 3 div       Aars Bane 3, 4      214 Bak & Haldrup, FFF         Brix, FFF
04/03-20 11:00 3 div       Aars Bane 5, 6      215 Optimisterne, FFF           Dollerupholdet, FFF
04/03-20 11:00 3 div       Aars Bane 7, 8      216 Team Hansen, FFF          Bunde & Thomsen, FFF
13. Runde
Dato     Tid   Klasse           Bane                  Kamp Hold 1                             Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- --------------------
18/03-20 12:00 3 div       Aars Bane 1, 2      217 Team Hansen, FFF         Dollerupholdet, FFF
18/03-20 12:00 3 div       Aars Bane 3, 4      218 Optimisterne, FFF          Bunde & Thomsen, FFF
18/03-20 12:00 3 div       Aars Bane 5, 6      219 Bak & Haldrup, FFF        Seniorholdet, FFF
18/03-20 12:00 3 div       Aars Bane 7, 8      220 Kornblomstvej, FFF        Brix, FFF
14. Runde
Dato     Tid   Klasse           Bane                  Kamp Hold 1                             Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- --------------------
01/04-20 13:00 3 div       Aars Bane 1, 2      221 Dollerupholdet, FFF       Bunde & Thomsen, FFF
01/04-20 13:00 3 div       Aars Bane 3, 4      222 Team Hansen, FFF          Optimisterne, FFF
01/04-20 13:00 3 div       Aars Bane 5, 6      223 Brix, FFF                        Seniorholdet, FFF
01/04-20 13:00 3 div       Aars Bane 7, 8      224 Bak & Haldrup, FFF        Kornblomstvej, FFF