Efter aftale , startes banerne op så kampene starter                 kl. 0945 - 1045- 1145 og 1245 

 

Lige en henstilling fta Bowlingcentret.

 

Det er ikke tilladt at nyde egne drikkevarer i Bowlingcentret

 


Turnering: Senior 19 - 20
1. Runde
Dato     Tid   Klasse        Bane                        Kamp Hold 1                       Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- ------------------
04/09-19 11:00 2 div      Aars Bane 1, 2        1 Thit Jensensvej, FFF         Vikingerne, FFF
04/09-19 11:00 2 div      Aars Bane 3, 4        2 Jeppe Aakjærs Vej, FFF     Fighterne, FFF
04/09-19 11:00 2 div      Aars Bane 5, 6        3 Hestbækvej, FFF               Fandrupholdet, FFF
04/09-19 11:00 2 div      Aars Bane 7, 8        4 Rugskellet, FFF                  Havregrynene, FFF
2. Runde
Dato     Tid   Klasse        Bane                        Kamp Hold 1                       Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- ------------
18/09-19 12:00 2 div      Aars Bane 1, 2        5 Fandrupholdet, FFF           Rugskellet, FFF
18/09-19 12:00 2 div      Aars Bane 3, 4        6 Havregrynene, FFF            Hestbækvej, FFF
18/09-19 12:00 2 div      Aars Bane 5, 6        7 Vikingerne, FFF                 Jeppe Aakjærs Vej, FFF
18/09-19 12:00 2 div      Aars Bane 7, 8        8 Fighterne, FFF                  Thit Jensensvej, FFF
3. Runde
Dato     Tid   Klasse        Bane                        Kamp Hold 1                       Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- ----------------
02/10-19 13:00 2 div      Aars Bane 1, 2        9 Hestbækvej, FFF               Vikingerne, FFF
02/10-19 13:00 2 div      Aars Bane 3, 4       10 Thit Jensensvej, FFF         Fandrupholdet, FFF
02/10-19 13:00 2 div      Aars Bane 5, 6       11 Rugskellet, FFF                 Fighterne, FFF
02/10-19 13:00 2 div      Aars Bane 7, 8       12 Jeppe Aakjærs Vej, FFF    Havregrynene, FFF
4. Runde
Dato     Tid   Klasse        Bane                       Kamp Hold 1                       Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- -----------------
16/10-19 09:45 2 div      Aars Bane 1, 2       13 Havregrynene, FFF           Thit Jensensvej, FFF
16/10-19 09:45 2 div      Aars Bane 3, 4       14 Vikingerne, FFF                Rugskellet, FFF
16/10-19 09:45 2 div      Aars Bane 5, 6       15 Fandrupholdet, FFF          Jeppe Aakjærs Vej, FFF
16/10-19 09:45 2 div      Aars Bane 7, 8       16 Fighterne, FFF                  Hestbækvej, FFF
5. Runde
Dato     Tid   Klasse        Bane                       Kamp Hold 1                       Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- ------------------
30/10-19 11:00 2 div      Aars Bane 1, 2       17 Fighterne, FFF                 Havregrynene, FFF
30/10-19 11:00 2 div      Aars Bane 3, 4       18 Fandrupholdet, FFF          Vikingerne, FFF
30/10-19 11:00 2 div      Aars Bane 5, 6       19 Jeppe Aakjærs Vej, FFF    Hestbækvej, FFF
30/10-19 11:00 2 div      Aars Bane 7, 8       20 Thit Jensensvej, FFF         Rugskellet, FFF
6. Runde
Dato     Tid   Klasse        Bane                       Kamp Hold 1                       Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- -----------------
13/11-19 12:00 2 div      Aars Bane 1, 2       21 Jeppe Aakjærs Vej, FFF     Rugskellet, FFF
13/11-19 12:00 2 div      Aars Bane 3, 4       22 Thit Jensensvej, FFF          Hestbækvej, FFF
13/11-19 12:00 2 div      Aars Bane 5, 6       23 Havregrynene, FFF            Vikingerne, FFF
13/11-19 12:00 2 div      Aars Bane 7, 8       24 Fandrupholdet, FFF           Fighterne, FFF
7. Runde
Dato     Tid   Klasse        Bane                       Kamp Hold 1                       Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- --------------------
27/11-19 13:00 2 div      Aars Bane 1, 2       25 Thit Jensensvej, FFF         Jeppe Aakjærs Vej, FFF
27/11-19 13:00 2 div      Aars Bane 3, 4       26 Hestbækvej, FFF               Rugskellet, FFF
27/11-19 13:00 2 div      Aars Bane 5, 6       27 Havregrynene, FFF             Fandrupholdet, FFF
27/11-19 13:00 2 div      Aars Bane 7, 8       28 Fighterne, FFF                  Vikingerne, FFF
8. Runde
Dato     Tid   Klasse        Bane                       Kamp Hold 1                       Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- -------------------
08/01-20 09:45 2 div      Aars Bane 1, 2       29 Vikingerne, FFF                Thit Jensensvej, FFF
08/01-20 09:45 2 div      Aars Bane 3, 4       30 Fighterne, FFF                 Jeppe Aakjærs Vej, FFF
08/01-20 09:45 2 div      Aars Bane 5, 6       31 Fandrupholdet, FFF          Hestbækvej, FFF
08/01-20 09:45 2 div      Aars Bane 7, 8       32 Havregrynene, FFF           Rugskellet, FFF
9. Runde
Dato     Tid   Klasse        Bane                       Kamp Hold 1                       Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- -------------------
22/01-20 11:00 2 div      Aars Bane 1, 2       33 Rugskellet, FFF                Fandrupholdet, FFF
22/01-20 11:00 2 div      Aars Bane 3, 4       34 Hestbækvej, FFF             Havregrynene, FFF
22/01-20 11:00 2 div      Aars Bane 5, 6       35 Jeppe Aakjærs Vej, FFF   Vikingerne, FFF
22/01-20 11:00 2 div      Aars Bane 7, 8       36 Thit Jensensvej, FFF        Fighterne, FFF
10. Runde
Dato     Tid   Klasse        Bane                       Kamp Hold 1                       Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- ----------------
05/02-20 12:00 2 div      Aars Bane 1, 2       37 Vikingerne, FFF               Hestbækvej, FFF
05/02-20 12:00 2 div      Aars Bane 3, 4       38 Fandrupholdet, FFF         Thit Jensensvej, FFF
05/02-20 12:00 2 div      Aars Bane 5, 6       39 Fighterne, FFF                Rugskellet, FFF
05/02-20 12:00 2 div      Aars Bane 7, 8       40 Havregrynene, FFF          Jeppe Aakjærs Vej, FFF
11. Runde
Dato     Tid   Klasse        Bane                       Kamp Hold 1                       Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- ------------------
19/02-20 13:00 2 div      Aars Bane 1, 2       41 Thit Jensensvej, FFF        Havregrynene, FFF
19/02-20 13:00 2 div      Aars Bane 3, 4       42 Rugskellet, FFF               Vikingerne, FFF
19/02-20 13:00 2 div      Aars Bane 5, 6       43 Jeppe Aakjærs Vej, FFF   Fandrupholdet, FFF
19/02-20 13:00 2 div      Aars Bane 7, 8       44 Hestbækvej, FFF             Fighterne, FFF
12. Runde
Dato     Tid   Klasse        Bane                       Kamp Hold 1                       Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- ----------------
04/03-20 09:45 2 div      Aars Bane 1, 2       45 Havregrynene, FFF          Fighterne, FFF
04/03-20 09:45 2 div      Aars Bane 3, 4       46 Vikingerne, FFF              Fandrupholdet, FFF
04/03-20 09:45 2 div      Aars Bane 5, 6       47 Hestbækvej, FFF            Jeppe Aakjærs Vej, FFF
04/03-20 09:45 2 div      Aars Bane 7, 8       48 Rugskellet, FFF               Thit Jensensvej, FFF
13. Runde
Dato     Tid   Klasse        Bane                       Kamp Hold 1                       Hold 2
-------- ----- ------------------------- --------- --------------------- ---- --------------------
18/03-20 11:00 2 div      Aars Bane 1, 2       49 Rugskellet, FFF              Jeppe Aakjærs Vej, FFF
18/03-20 11:00 2 div      Aars Bane 3, 4       50 Hestbækvej, FFF            Thit Jensensvej, FFF
18/03-20 11:00 2 div      Aars Bane 5, 6       51 Vikingerne, FFF              Havregrynene, FFF
18/03-20 11:00 2 div      Aars Bane 7, 8       52 Fighterne, FFF                Fandrupholdet, FFF
14. Runde
Dato     Tid   Klasse        Bane                       Kamp Hold 1                       Hold 2
-------- ----- ------------------------- ------------------------------ ---- --------------------
01/04-20 12:00 2 div      Aars Bane 1, 2       53 Jeppe Aakjærs Vej, FFF    Thit Jensensvej, FFF
01/04-20 12:00 2 div      Aars Bane 3, 4       54 Rugskellet, FFF                Hestbækvej, FFF
01/04-20 12:00 2 div      Aars Bane 5, 6       55 Fandrupholdet, FFF          Havregrynene, FFF
01/04-20 12:00 2 div      Aars Bane 7, 8       56 Vikingerne, FFF               Fighterne, FFF